Replace content (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
