Replace content (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Revert
mn: Буцаах
