Replace content (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार
