Replace content (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Operations
no: Handlinger

en: Content
no: Innhold

en: Search
no: Søk

en: Node type
no: Innholdstype

en: Replace
no: Erstatt

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Create @name
no: Opprett @name

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: @date by @username
no: @date av @username

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon
