Replace content (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Revision
ne: संशोधन

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।
