Replace content (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Replace
pl: Zamień

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję
