Replace content (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Revision
ps: بياكتون
