Replace content (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Node type
pt: Tipo de nó

en: Replace
pt: Substituir

en: Revert
pt: Reverter

en: Revisions for %title
pt: Revisões para %title

en: Revision
pt: Revisão

en: Revision of %title from %date
pt: Revisão de %title da data de  %date

en: Create @name
pt: Criar @name

en: Current revision
pt: Revisão atual

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pt: Ainda não criou nenhum tipo de conteúdo. Aceda à <a href="@create_content">página de criação de tipos de conteúdo</a> para adicionar um novo tipo de conteúdo

en: @date by @username
pt: @date por @username

en: @langname revisions for %title
pt: @langname revisões para %title

en: Set as current revision
pt: Definir como revisão atual
