Replace content (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Node type
ru: Тип материала

en: Replace
ru: Заменить

en: Revert
ru: Вернуть

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: Revision
ru: Редакция

en: Revision of %title from %date
ru: Редакция %title от %date

en: Create @name
ru: Создание материала @name

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ru: Вы не создали ни одного типа материалов. перейдите по ссылке на <a href="@create_content">страницу создания типов материалов</a> чтобы добавить его.

en: @date by @username
ru: @date от @username

en: @langname revisions for %title
ru: Редакции @langname для материала  %title

en: Set as current revision
ru: Установить как текущую редакцию
