Replace content (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.
