Replace content (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Create @name
sl: Ustvari @name
