Replace content (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага
