Replace content (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Replace
sv: Ersätt

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: @date by @username
sv: @date av @username
