Replace content (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు
