Replace content (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Search
th: ค้นหา

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Create @name
th: สร้าง @name
