Replace content (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Replace
uk: Замінити

en: Revert
uk: Відновити

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Create @name
uk: @name: створити

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: @langname revisions for %title
uk: Редакції @langname для матеріалу %title

en: Set as current revision
uk: Встановити як поточну редакцію
