Replace content (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش
