Replace content (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Node type
vi: Kiểu node

en: Replace
vi: Thay thế

en: Revert
vi: Trở lại

en: Revisions for %title
vi: Các bản duyệt cho %title

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Revision of %title from %date
vi: Bản duyệt của %title từ %date

en: Create @name
vi: Tạo @name
