Replication (8.x-1.0-beta11) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Session ID
ja: セッションID

en: UID
ja: ユーザーID

en: ok
ja: OK

en: Do you really want to continue?
ja: 本当に続けますか?

en: Start time
ja: 開始日時

en: End time
ja: 終了日時

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)
