Replication (8.x-1.0-beta12) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: ok
ca: d'acord

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: End time
ca: Hora de fi

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
