Replication (8.x-1.0-beta22) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Replication
uk: Тиражування

en: ok
uk: гаразд

en: Do you really want to continue?
uk: Ви дійсно бажаете продовжити?

en: Start time
uk: Початковий час

en: End time
uk: Кінцевий час
