Replication (8.x-1.0-beta23) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས
