Replication (8.x-1.0-beta23) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: 1 hour
da: 1 time

en: Revision ID
da: Versions-ID

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 4 hours
da: 4 timer

en: Do you really want to continue?
da: Ønsker du at fortsætte?

en: Start time
da: Start tid

en: End time
da: Slut tid
