Replication (8.x-1.0-beta23) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 4 hours
gl: 4 horas

en: ok
gl: correcto
