Replication (8.x-1.0-beta23) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 4 hours
hu: 4 óra

en: ok
hu: rendben

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: End time
hu: Befejezés ideje
