Replication (8.x-1.0-beta23) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 4 hours
pl: 4 godziny

en: ok
pl: W porządku

en: Do you really want to continue?
pl: Czy chcesz kontynuować?

en: 8 hours
pl: 8 godzin

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia
