Replication (8.x-1.0-beta9) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Session ID
ru: ID сессии

en: ok
ru: OK

en: Do you really want to continue?
ru: Вы действительно хотите продолжить?

en: Start time
ru: Время начала
