Replication (8.x-1.0-beta24) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 4 hours
he: 4 שעות

en: ok
he: בסדר

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום:
