Report Field (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Send
bg: Изпрати

en: Other
bg: Други

en: Message:
bg: Съобщение:
