Report Field (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Send
fr: Envoyer

en: Other
fr: Autre

en: Message:
fr: Message :

en: E-mail:
fr: Courriel :

en: Reported
fr: Signalé

en: Additional Settings
fr: Paramètres supplémentaires
