Report Field (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Other
ku: هیتر

en: Message:
ku: پەیام:
