Report Field (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Send
uk: Надіслати

en: Other
uk: Інше

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: E-mail:
uk: Ел. пошта:

en: Additional Settings
uk: Додаткові налаштування
