Report Field (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Send
eo: Sendu

en: Other
eo: Alia

en: Message:
eo: Mesaĝo:
