Report Field (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа

en: Message:
kk: Хабарлама:
