Report Field (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Message:
km: សារ ៖
