Report Field (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Send
nl: Versturen

en: Other
nl: Andere

en: Message:
nl: Bericht:

en: Additional Settings
nl: Bijkomende instellingen

en: Please check your email and follow the confirmation link.
nl: Controleer uw e-mail en klik op de bevestigingslink.
