Report Field (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Other
da: Anden

en: Message:
da: Besked:

en: Additional Settings
da: Yderligere indstillinger
