Report Field (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Send
hi: भेजें

en: Other
hi: अन्य

en: Message:
hi: संदेश
