Report Field (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Send
pt: Enviar

en: Other
pt: Outro

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Additional Settings
pt: Definições adicionais
