Report Field (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Send
ast: Unviar

en: Other
ast: Otru

en: Message:
ast: Mensax:
