Report Field (8.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: E-mail:
kn: ಲೇಖಕನ ಇಮೇಲ್:
