Report Field (8.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Other
ta: மற்றவை

en: Message:
ta: தகவல்:
