Reporter (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Custom
ar: مخصص

en: Link URL
ar: رابط

en: SQL
ar: إس.كيو.إل

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
