Reporter (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
