Reporter (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Example
cs: Příklad

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Machine Name
cs: Strojový název
