Reporter (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Custom
es: Personalizado

en: Example
es: Ejemplo

en: Link URL
es: URL del enlace

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
