Reporter (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Reporter
nl: Verslaggever

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
