Reporter (8.x-3.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Machine Name
et: Masinnimi
