Reporter (8.x-3.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Custom
fi: Oma

en: Example
fi: Esimerkki

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
