Reporter (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Custom
he: מותאם

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Machine Name
he: שם מכונה
